Консультпункт

Інформація, щодо дітей, що будуть відвідувати дитячий садок

1. Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ДНЗ)
2. Ксерокопія свідоцтва народження дитини.
3. Паспортні данні батьків дитини.
4. Заява батьків, що до влаштування дитини до дитячого закладу.
5. Батьки зобов’язуються обов’язково сплачувати в термін 3-5 днів кошти за відвідування дитиною дитячого закладу.

Інформація, щодо дітей що ідуть до школи.

1. Батьки зобов’язуються у Управлінні Освіти Красногвардійського р-ну м. Дніпропетровська взяти довідку, що до наявності, чи відсутності заборгованості за відвідування дитиною дитячого закладу.
2.При наявності відповідної довідки стосовно заборгованості, батькам видається медична картка з медичним оглядом дитини для вступу до школи.

Інформація, що до відсутності дитини у дитячому закладі з різних причин

1. Якщо дитина захворіла батьки зобов’язуються відразу повідомити вихователю групи, або адміністрації ДНЗ про причини відсутності дитини.

2. Якщо дитина відсутня у дитячому закладі більше 3 днів, обов’язкова довідка від педіатра, що до здоров’я дитини.

3. Якщо дитина відсутня у дитячому закладі 1 місяць, без поважної причини, вона відраховується.

4. З початку літнього оздоровчого періоду дитині надається змога оздоровлення і невідвідування дитячого закладу за наявність заяви на необхідний період.