15 квіт. 2024

15.04 - 19.04 "Тиждень безпеки"

3 15.04 по 19.04 у КЗДО №391 проходив Тиждень безпеки! Метою проведення Тижня безпеки є розуміння цінності власного життя та здоров’я, основ здорового способу життя; –повторення правил безпечного перебування на вулицях, правил поводження з незнайомими людьми; закріплення навичок безпечної поведінки при агресивному поводженні однолітків або дорослих; також попередження небезпеки щодо вогню, електричного струму і правил пожежної безпеки; ще повторили правила безпечної поведінки на ігрових і спортивних майданчиках, дорозі, водоймах, тощо.
3 квіт. 2024

Воркшоп "Життєстійкість в умовах війни: як долати наслідки травматичних та стресових ситуацій"

На базі КЗДО №162, відбувся тренінг "Життєстійкість в умовах війни: як долати наслідки травматичних та стресових ситуацій"
1 квіт. 2024

Відкриття групи короткотривалого перебування

З 1 квітня діти нашого дошкільного закладу відвідують групу короткотривалого перебування на базі КЗО СЗШ №101. Вихователі з радістю зустріли малечу!
9 бер. 2024

210 років з дня народження Т.Г. Шевченка"

І знову – березень… І знову линуть до нас думки геніального українського поета… Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Тараса Григоровича Шевченка, яка у своїй величі була, є і залишиться ні з чим не зрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення. Сьогодні Україна і весь світ відзначають 209 річницю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. …І на оновленій землі Врага не буде, супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люде на землі.
16 лют. 2024

16 лютого - День Єдності

Вітаємо з Днем єднання! Бажаю, аби всі ми - українці, які вірять у перемогу та наближають її всіма силами - були здоровими, рішучими та вмотивованими! І нехай наша єдність дарує нам крила у найважчі часи!
19 груд. 2023

Благодійна акція "Зігрій захисника"

Колектив КЗДО приєднався до благодійної акції "ЗЗігрій захисника" та передав для хлопців теплі речі, окопні свічки та смаколики
21 вер. 2023

Міжнародний День Миру

Нехай у Вашому житті завжди буде мир і спокій. Нехай ніколи не буде війни, а тільки любов, взаєморозуміння і співпраця. Бажаємо Вам щастя, добра і благополуччя!
24 серп. 2023

З ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ !!!

У 2023 році Україна відзначить 32-й рік незалежності в умовах повномасштабної війни. За час війни весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми - українці
1 черв. 2023

День захисту дітей!!!

Діти - маленькі частинки великого щастя, чудо, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові і турботі, батьківської ласки і хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. У День захисту дітей бажаємо кожній дитині мати міцну сім'ю і все необхідне для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен з маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим!!!
18 трав. 2023

ВИШИВАНКА-генетичний код нації

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. У цей день українці одягають вишиванки. У такий спосіб демонструється, що вишиванка – це одяг не лише на свята, адже вишиванка є генетичним кодом українців. Працівники закладу долучились до флешмобу, присвяченому цьому святові